اگر شما هم آموزشی دارید یا قصد تولید آموزشی را در سر دارید قطعا می دانید که ارائه یک محصول آن هم از نوع آموزشی از بخش های سخت ماجراست.

راه های زیادی برای ارائه آموزش های خود وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد که شما با بررسی معایب و مزایا هر کدام از روش ها می توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

یکی از روش ها از میان روش های مختلف روشی ست که ما به شما پیشنهاد میدهیم. ارائه آموزش با کمترین هزینه و دردسر برای مخاطبین خود.

شما می توانید آموزش های خود را به صورت کاملا رایگان در سایت آموزشی راساده به فروش بگذارید و کسب  درامد نمایید.

سایت راساده فقط یک بستر معرفی محصول و فروش محصولات آموزشی بوده و برای این منظور هیچگونه هزینه ای از مدرسین خود دریافت نمی نماید.

پس از عضویت در سایت راساده به عنوان مدرس و تایید از طرف سایت راساده پنل کاربری در اختیار شما قرار میگیرد که می توانید آموزش های خود را ایجاد کرده و برای انتشار در سایت ایجاد نمایید و آموزش ها در صورت تایید توسط بخش کنترل کیفیت راساده در سایت نمایش داده خواهد شد.

در مورد میزان فروش و درآمد کسب شده از آموزش ها هم لازم به توضیح است که برای شما مدرسین عزیز پنل کاربری اختصاصی ارائه می شود که تمامی جزئیات فروش و حتی بازدید و نظرات کاربران مربوط به محصول شما نمایش داده خواهد شد و بلافاصله پس از هر ثبت شفارشی علاوه بر نمایش در پنل کاربری اساتید یک ایمیل و یک پیامک به مدرس ارسال خواهد شد.

تمامی مراحل به صورت شفاف و کاملا اتوماتیک توسط سایت انجام شده و هر لحظه از شبانه روز مدرس می‌تواند ریزفروش و گزارش محصولات خود را دریافت نماید.

 

اعتماد شما سرمایه ماست و همه توان خود را خواهیم بست تا اعتمادی متقابل به وجود آید.

اگر آمورشی دارید همین امروز شروع کنید

فهرست