راساده چیست؟راساده

راساده بستری برای ارائه آموزش‌های فارسی به زبان ساده است

چه کسانی در راساده فعالیت می‌کنند

هر کسی که فکر می‌کند به مهارتی تسلط داره و این توانایی را در خود می‌بیند که بتواند آموزشی را ارائه

دهد که در عین کامل بودن و ارائه مطالب مفید سادگی در آموزش را رعایت نماید می‌تواند به راحتی با راساده همکاری کرده و محصولات آموزشی خود را به اسم خود و برند خود منتشر نماید.

 

هدف راساده چیست؟

زمانی بود که پیدا کردن آموزش کار بسیار سختی بود ولی خوشبختانه امروزه پیدا کردن آموزش کار بسیار ساده ای شده ولی همچنان پیدا کردن آموزش خوب کار سختی است که اگر شما دنبال آموزشی باشید احتمال با گزینه ها زیادی روبرو می‌شوید.به همین منظور راساده ایجاد شد تا آموزش‌های مفید را به زبانی ساده ارائه دهد تا هرکسی بتواند از این آموزش‌ها استفاده نماید.قطعا این شعار راساده ست و به آن پایبند خواهد بود.

« از آنجایی که یک آموزش بد می‌تواند شما را از ادامه راه دلسرد کند پس  ندیدن آموزش بهتر از دیدن یک آموزش بد است »

 

راساده چرا راساده نام گرفت؟

با توجه به اینکه آموزش های مختلفی هر روزه منتشر می شود ولی بسیاری از این آموزش ها کیفیت لازم را ندارند  و در صورتی که مطالب کافی ارائه شود متاسفانه نحوه بیان آموزش به نحوی ست که آموزنده نمی تونه به صورت کاربردی و درست درک کنه. راساده تفکریه میخواد این شکاف آموزشی را تا جایی که در توان داره ترمیم کنه و آموزش هایی کاربردی را با کیفیت و به ساده ترین شکل ممکن ارائه بده و نام این این سایت از همین رو یعنی سادگی آموزش ها گرفته شده. راساده راهی برای ساده آموختن

 

 

 

فهرست